Avatar uživatele
anonym

Pijete „meltu“ ?!

Já ano a s rozdrobeným chlebem!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? aramah, johana 56, dědapetr, Nikkol, Evženie před 4433 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Jj, piju. Moooc dobrá. Nejraději s mlékem. A zdravější než káva :).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Ted jsem jí chvíli neměla,ale jinak ji ráda piju s mlékem. Je zdravá i dobrá. Děti ji také občas pijí. Mnam,jsi mi udělal chutě,zítra si jí jdu koupit..:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Když jsem byla malá tak s mlékem a loupákem na namáčení.
Dnes si ji dám ale ráda hořkou, se škvarkovou plackou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Každé ráno s mlékem.Klasickou sypanou,porcovaná nemá tu správnou chuť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

ano mám ji ráda
když jsem vařila o prázdninách pro děti na soustředění ,tak to vůbec neznaly a moc jim to chutnalo…no řekněte která máma dneska bude vařit meltu:D:D:

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Jako malej parchant jsem musel a příliš často. Teď už ne, i když ochutnal a nic moc. Asi byla tenkrát jiná ☹.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Piju ji občasně, ale už jsem zlenivěla a kupuju ji přímo sypanou do sáčků, jako čaj.. Piju ji v poměru 1:1 (voda/mléko). Sice málokdy, ale když už, tak vychutnávám plnými doušky. Je perfektní.. A připomíná mi strašně dětství, to jsme ji mívali každý den k snídani. Krásné to časy..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Piji v létě chlazenou z ledničky,velice osvěžující.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Občas ano,ale momentálně mám doma Caro.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Piju 2v1 a je to skoro totéž,takže meltu ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

nepiju … radši to svoje rozpustný kafe. Píval jsem ji kdysi občas u babičky, to už je ale pěkně dávno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Ano, mám ji rád s mlékem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Jo, mám ji ráda. Koupila jsem na farmářských trzích kořeněnou obilnou kávu. To je vlastně hodně luxusní melta. Je úžasná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jako dítě jsem ji míval, většinou s mlékem a chlebem. Nemám ji zrovna rád. Naposledy jsem ji pil myslím na vojně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
haha

ne nepiju

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anci

FUJ .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Sladkou bílou kávu z melty (trochu vylepšenou i normální mletou kávou) si dávám pokaždé s gustem, když usmažím pro rodinu bramboráky. Je to bašta. Jinak jí moc nepiju, ale s tím je moc dobrá a k čerstvému chlebu (ještě vlažnému) nebo křupavým rohlíčkům také. Souhlasím s tím, že porcovaná – to není ono. :) Je to věc chuti a je to každého soukromá volba.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek