Pijete „meltu“ ?!

Já ano a s rozdrobeným chlebem!

Nejlepší odpověď
terry

Jj, piju. Moooc dobrá. Nejraději s mlékem. A zdravější než káva :).

Další odpovědi
Andělé

Ted jsem jí chvíli neměla,ale jinak ji ráda piju s mlékem. Je zdravá i dobrá. Děti ji také občas pijí. Mnam,jsi mi udělal chutě,zítra si jí jdu koupit..:-)

Damiana

Když jsem byla malá tak s mlékem a loupákem na namáčení.
Dnes si ji dám ale ráda hořkou, se škvarkovou plackou.

johana 56

Každé ráno s mlékem.Klasickou sypanou,porcovaná nemá tu správnou chuť.

hanulka11

ano mám ji ráda
když jsem vařila o prázdninách pro děti na soustředění ,tak to vůbec neznaly a moc jim to chutnalo…no řekněte která máma dneska bude vařit meltu:D:D:

www

Jako malej parchant jsem musel a příliš často. Teď už ne, i když ochutnal a nic moc. Asi byla tenkrát jiná ☹.

WeeBear

Piju ji občasně, ale už jsem zlenivěla a kupuju ji přímo sypanou do sáčků, jako čaj.. Piju ji v poměru 1:1 (voda/mléko). Sice málokdy, ale když už, tak vychutnávám plnými doušky. Je perfektní.. A připomíná mi strašně dětství, to jsme ji mívali každý den k snídani. Krásné to časy..

dědapetr

Piji v létě chlazenou z ledničky,velice osvěžující.

iceT

Občas ano,ale momentálně mám doma Caro.

aramah

Piju 2v1 a je to skoro totéž,takže meltu ne.

quentos

nepiju … radši to svoje rozpustný kafe. Píval jsem ji kdysi občas u babičky, to už je ale pěkně dávno

Michal Kole

Ano, mám ji rád s mlékem

Nikkol

Jo, mám ji ráda. Koupila jsem na farmářských trzích kořeněnou obilnou kávu. To je vlastně hodně luxusní melta. Je úžasná.

Drap

Jako dítě jsem ji míval, většinou s mlékem a chlebem. Nemám ji zrovna rád. Naposledy jsem ji pil myslím na vojně

haha

ne nepiju

anci

FUJ .

anonym

Sladkou bílou kávu z melty (trochu vylepšenou i normální mletou kávou) si dávám pokaždé s gustem, když usmažím pro rodinu bramboráky. Je to bašta. Jinak jí moc nepiju, ale s tím je moc dobrá a k čerstvému chlebu (ještě vlažnému) nebo křupavým rohlíčkům také. Souhlasím s tím, že porcovaná – to není ono. :) Je to věc chuti a je to každého soukromá volba.