Piješ pivo z PET-ek či plechu?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nepiju ani z plechu ani z PET,jedině sklo.

Další odpovědi
sejtanka

Manžel mě naučil z plechovky,ale vypiju tak jedno za měsíc.Ovšem není nad točáka pěkně vychlazeného.

chudst

Ono existuje pivo v petflaskach? o.o' (Jinak ja teda pivo nepiju, obcas si dam z plechu, ale jen vyjimecne. Ze sklenene flasky ho nemam rad.)

tom004

PET láhev mi nevadí. Má své výhody. Dá se opětovně uzavřít,myslím vzduchotěsně, a tak pivo v ní nezvětrá. Ale není nad jedno orosené.

Jikra

Já piju pivo ze všeho.
Plech,PET,skl­o,kamenina,por­celán furt pryč.
Začal sem u dřevěných sudů potom léta hliníkových teď antikorových.
Létama jsem zocelený a hlavně,podstatný je
obsah.

fablen

z PET nikdy, z plechu naprosto vyjímečně (výlet apod.), nejraději skleněná láhev – bez skleničky 🙂

janek66

Pivo jedině ze sklenice.
Pití z Pet lahve mi připadá podobně nechutné jako pít „krabicové“ víno.
Vyjímkou je výlet na kole, kdy si dám pivo z plechu, abych sebou nemusel tahat těžké a křehké sklenice.

coco

jedině točený

johana 56

Jedině orosená sklenice přímo od pípy.