Avatar uživatele
Kepler

Pijeme-li na zdraví, neměla by to hradit zdravotní pojišťovna?

Toto je citát Jiřího Faltuse, českého ekonoma a satirika, zajisté míněn v legraci. Jaký by ale byl podle vás následek, kdyby se to stalo realitou? Zhroutila by se česká ekonomika?

pixabay:

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Tw!st, marci1, Lamalam, anonym, gecco, orwell, Smlouvyzdarm, dubraro před 2585 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Měla!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Jsem pro, v omezeném rozsahu. Jen jedno denně! Na vlastní oči jsem slyšela říkat doktorku v TV, že pivo je nejzdravější iontový nápoj. 🙂
Jen 1 pivo denně: http://jpeg.cz/i­mages/2017/02/­28/z3sY9.jpg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Myslím, že by se zdražily alkoholické nápoje a každý, kdo by si připíjel na zdraví, by musel přinést účet za konkrétní alkohol, dále potvrzení o lékaře, že mu alkohol neškodí. Podle toho by bylo asi i pojištění. Takže bys vydal za lékaře a alkohol méně než bys dostal od pojišťovny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
L. da Vinci

Pojišťovna hrad í- ANTABUS!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Někteří lidé by se upili k smrti. Na zdraví, pokud by měla prospět, tak jedna velká, či jedno pivo. U těch málokdy zůstane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

V tom případě by musel být chlast pouze na lékařský předpis.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dubraro

marci1:
Pěkný!
Někde bych mohl vyšťárat vlastnoručně pořízenou fotku asi 150cm servírky, v každé ruce s jedním tuplákem. Ten poměr je podobný.

před 2581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

L. da Vinci: pokud vím, tak nehradí. Možná jak která. Není to ale odpověď na otázku.

před 2585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
L. da Vinci

To, že máš zkušenosti jsem nevěděl, jako jsem nevěděl, že antabus se platí. Jinak máš právo(sice divné) moji nevhodnou odpověď odstranit.

před 2584 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Mám zkušenosti, ale občas taky nebývají moje. Odpověď na odstranění není, ani není nevhodná, jen se netýká otázky. Já občas odstraním jen odpověď, kde se vyskytne urážka, nebo vulgarismus, ale těch je velmi málo. Takoví tady nikdy dlouho nevydrží. Nic ve zlém. Myslím, že by se měly bodovat jen dobré odpovědi.

před 2584 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
L. da Vinci

V tom případě se obrať na dudu.

před 2584 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek