Michal Kole

Pije někdy pes ze záchodu ? Samozřejmě, nějaké větší plemeno, aby se tam „dostalo“. Viděl jsem to v televizi.

Nejlepší odpověď
briketka10

neviděla jsem v TV ani žádné větší plemeno..
ségry yorkšír chlastá i špínu z louže a můj kocour taky :))
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=jnB-KvFeDAE

Další odpovědi
Drap

Náš ne. Ale klidně by mohl. Pes pije vždy když má žízeň a když najde vodu

emm.kate

kamarádčin pes ano. Je to vlčák a pije jen ze záchoda, ikdyž má natočenou vodu.

led

Ano, mám tam umyvadlo.
Pohybom hore si otvorí kohútik a napije sa, potom buchne zhora a vodu zavre, no slovom inteligent.

Nikkol

Náš ano ( je ohromnej).

kapka

Tak když jsi to viděl, tak to tak bude. 🙂 Přeci tě nešálí zrak. 🙂