*Makůš*

Jaký máte názor na piercing? Je lepší jít si udělat pierc k doktorovi nebo do studia ?

Máte nijáké zkušenosti ? Dost váhám :)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Sabeth

Ve studiu ? :)

Doplňuji:
Žádné skušenosti sice nemám, ale mám dost přátel co pierce mají.
Všichni byli ve studiu a všichni tvrdili že to propíchnutí není tak strašné;-).
Zaleží kam ho chceš?

kelley

Ve studiu ? :)

Myslím že doktoři se, kromě propichování uší dětem, piercingem ani moc nezabývají. Takže studio.

da ny

Ve studiu ? :)

Nejlepší je žádný piercing, pár jsem jich viděla(v ústech) a na následky nebyl valný pohled…
Doufám, že lékař se hned tak k aplikaci piercingu nesníží…