Baromut

Píchli byste (jste) si piercing doma?

Putine, Putine. Očividně si mě nepochopil:D To „jste“ v závorce má značit možnost, že už to někdo podstoupil, tj. „Píchli jste si piercing doma?“

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ne! Co bych z toho měl. Ani doma, ani jinde.

Další odpovědi
jáára

ucho ano. několikrát.

to je starý

gecco

Pokud jde čistě o probodení kůže (…) – žádný problém…
Ale jinak jsem spokojen s tím, jak vypadám – nepotřebuju se ´oplechovat´…
😉

ten který je

Ani doma ani někde jinde.Odmítám být stádem.?:-)

zzzlatokopka

Já si ho sama doma píchla:-)

pusinka50

Jednak žádný piercing, a už vůbec ne doma. Místo pro piercing se musí dobře očistit a sterilizovat, aby se tam po píchnutí nevytvořil zánět, hnisání atp., to doma sama prostě nezvládneš

anonym

Ano,ale bejvávalo,teď už mám jenom zarostlou díru po vpichu do ucha a do obočí.
Doplňuji:
Když jsem si propichovala tenkrát chrupavku jakousi činkou (dvojitý vpich na příč bolcem),tak jsem raději šla do salonu,protože bych to sama nezvládla,ale stejně přes veškerou sterilizaci až po osrtou jehlu (speciální) jsem musela po měsíci tělísko z ucha vyndat,jelikož se to jaksi nehojilo.

Putin

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-dnes-tak-rozsirene-nahrazovat-abys-za-aby-jsi !!!!!

Mimo to; jo, ale zároveň ne. Ano, dokázal bych si propíchnout nějakou část těla s přesností a hygienickou čistotou. Ale proč bych to sakra dělal?!

Drap

Nikdy bych takovou věc nedělal.

Lamalam

Ani doma ani venku. Netoužím po tom.

briketka10

takovej ten náhradní kdysi dávno ano 😁

Luxx

náušnice jsem si nechala nastřelit ve zlatnictví a jednu ušní dírku jsem pak roztahovala doma na 8 mm, teď tam mám tunel :)
piercing nechci, ale myslím, že je lepší si ho nechat píchnout u doktora nebo v salonu nebo kde se to dělá

ReHu

Jedině s použitím příslušného nářadí. Tj, kdyby tatér, či jak se mu říká sbalil fidlátka a přijel ke mně domů.
Já ale necítím potřebu se zdobit piercingem, takže ne.

Emily13

Píchla jsem si ucho, ret, smiley, septum :D Stačí sterilní jehla a dezinfekce. Krom dvoudenního otoku s tím nikdy nebyly žádné problémy. Je to dle mého názoru lepší než chodit do předražených studií. :)

Vroudenspil

Ano , píchal mi ho kamarád ( dohromady 6 ) . Je zdravotní bratr takže , to bylo ok .

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

JájsemRaibek -Ani piercing Ježíše Krista?