lucinka2001

Pichla mne včela co s tím ?

Dneska mne pichla včela a zítra máme jet na chatu . me to vždy strašně otece vždycky a někdy mám teplotu . Nezmate nějakou radu aby to tolik neoteklo ?

Nejlepší odpověď
anonym

Zřejmě jsi na včelí bodnutí alergická – takže doporučím návštěvu alergologa (propříště)…
😉
Protentokrát si na ranku přilož čerstvou cibuli a studený obklad.

Další odpovědi
www

Buď tomu nevěnuj pozornost, případně použij studený obklad, nebo si přečti zdroj, případně starší odpovědi na stejné otázky 🙂

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Pichl­a+mne+v%C4%8De­la&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

marci1

Chladit, chladit, chladit. Dobré je použít lék na alergii, nebo potřít Fenistilem ( pokud ho máte doma ).

klob1

Vše co je kyselé(Ocet, citron apod.) a rychle nežli to oteče. Současně ledové chladit,ale ne stále aby jsi nenastydla k tomu. Občas tomu dát chvilkovou pauzu, a zapařit.
Já vždycky čistými ruky vymáčknu ten jed, pak to kyselé a pohoda. Pokud není infikovaná tedy, to pak každému oteče,ale ,když není, tak toto zatím vždycky pomohlo.
Záleží kam tě píchla, vytáhnout to žihadlo, chuděrka ta včelka. Jinak ti skutečně dají léky, na spánek i.

mosoj

Anafylaktický šok jsi nedostala ( to by jsi zde takto nepsala) tak to nech plavat.
Tělo má dost mechanismů na vyléčení.