lucinka2001

Píchání u srdce co to je?

Dobrý den je mi 13 . Uz asi tyden a kousek me z niceho nic malinko pichne u srdce pri nadechu . Kdyz se pak pokousim nadechnout vice zhluboka pichne to vic . Po chvilince to prestane . Nevim jestli je to přímo u srdce ale proste na leve strane nekde u prsa (rekla by jsem spis nad bradavkou ). Neni to tak moc caste . Jak kdy …kdyby nekdo vedel co to je a jak to resit tak napište . Dekuju

Mam jit k doktorovi ?

Nejlepší odpověď
marci1

Samozřejmě navštiv lékaře. Nemusí to znamenat nic vážnějšího, může to být třeba od páteře, ale jen lékař Ti dá fundovanou, odbornou odpověď. 🙂
Doplňuji:
Samozřejmě se nejdříve svěř rodičům.

Další odpovědi
hanny 2

Neboj,dělá mi to často,skříplej sval,nerv – uvolni se,pořádně se několikrát nadechni a vydechni. Mělo by to pomoct! Pokud ne,tak si skoč k lékaři.

anonym

plíce