Calimë

Píchání injekcí do krku???

Když je v nějakém filmu to, jak se injekce dává do krku, jak je zhruba dlouhá ta jehla? Nemůže něco důležitého poranit? Bolí taková injekce?
Díky za všechny odpovědi :D

Odpovědi
iceT

Podle mě je ta injekční jehla nějakým způsobem upravená,aby se při kontaktu s pevnější hmotou prostě složila,stejně jako jsou upravené rekvizitní nože.Ty se taky zasunou do střenky,aniž by člověku ublížily.Víš kolik by kultura sprovodila lidí ze světa,kdyby se měli normálně píchat nožem a potažmo si píchat jehly do krku?

Pivson

Pokud si chceš do těla vpálit fet, tak bych si raději zvolil klasicky předloktí, nemusíš se potom při vpichu koukat do zrdcadla, aby ses trefila.