Pichani do hrudi pri nadechnuti.

Dobry den, prosim vas cim je to ze mi picha do hrudi zevnitr kdyz se hluboce nadechnu? Diky za rady a popripade jakyho lekare mam schanet?

Nejlepší odpověď
fablen

mám tento problém také – hlavně po pití kávy, kterou pít nemám (i slabé) a pak večer před spaním.

Navštiv svého obvodního lékaře.

Další odpovědi
hanulka11

může to být i od páteře

venkovan

Lékaře v noci pohotovost, ve dne k obvoďákovi. Kdyby to byl infarkt, tak ten se projevuje ostřeji, říká se, že i se umrtvují ruce, tělo se potí apod. A na infakrt někdy stačí frťan.
Takže to může být od páteře, od nervů, nějaký zánět prudůšek, vyčerpanost apod.
Na mne podobně působí i změna počasí. Nicméně nepodceňoval bych to.

bolak

To je normální věc, mně se to taky stává už spoustu let, najednou tě začne bodat u srdce a nemůžeš se pořádně nadechnout. Čím víc se nadechneš, tím víc to bolí, ale do 10ti minut to nakonec vždycky přejde. Vím že jsem s tím byl před deseti lety u doktorky, protože se mi to tenkrát dělo denně a ona mi řekla „jó to se v pubertě stává, časem to přejde“ , poslala mě sice na pár vyšetření (kardio, RTG) ale samozřejmě se nic nenašlo. Teď už mě to pobolívá tak jednou za půl roku, takže asi měla pravdu.

Čím to je? Možná tou páteří, je fakt že většinou před tím než to začalo bolet, tak jsem byl nějak zkroucenej, buď v lavici ve škole nebo v křesle u TV. Což je taky možná ten důvod proč to přešlo, ne že by to byla nějaká nemoc která zničeho nic zmizela, ale prostě už nesedím 8 hodin denně ohnutej na dřevěný školní židli. Běž si ráno zaběhat, párkrát do tejdne zaplavat do bazénu a uvidíš, možná se to taky zlepší.