bedunka

píchám 2× denně fraxiparin a mám brát ještě jednou denně warfarin.má někdo zkušenosti? nemusím se bát?děkuji

tady u nás lékařum radeji nevěřit.

Odpovědi
kubimi

Ta otázka je míněna vážne? To si opravdu myslíš, že ti nějaký laik poradí? Riskuješ tím své zdraví! Jak si budeš sám kontrolovat třeba hladinu INR? Když nevěříš lékařům…

mosoj

Prosím a co řekl lékař ???? Já si myslím že se to nevylučuje, ale je třeba poslechnout lékaře. Je to zcela normální pokud vás chtějí převést z fraxiparinu na warfarin.On ten fraxiparin je docela drahý a dlouhodobě se neaplikuje.
Nebo pro to byl jiný vážnější důvod. Třeba máte zvýšené D-dimery a hrozí vám tromboza.
To sám jako laik nezvládnete !!!