shaman88

Zapomněl jsem si v prosinci „odpíchnout“ jednodenní dovolenou. Proplatí mi ji?

Dobry den, stalo se mi, ze jsem si zapomnel v prosinci „odpichnout“ jednodenni dovolenou. To znamena odchod a prichod na dovolenou. Obavam se, ze mi to zamestnavatel nezaplati, jako bych mel neplacene volno. Dovolenkovy papir jsem v praci odevzdaval pred odchodem na ten den volna. Je tedy mozne, ze po domluve mi tu dovolenou prevedou zpatky, nebo proplati v dalsim mesici? Vyplaty mame k 7. dni v mesici.

Vyreseno – v praci mi rekli, ze tu dovolenou mam zaevidovanou, ze delaji dvoji kontrolu – kdyz neni omylem odpichnuto, tak to doplni do systemu. :)

Dekuji za odpovedi

Odpovědi
anonym

Už jen to, že jsi odevzdal žádanku o dovolenou svému nadřízenému ještě před její čerpáním, by mělo zaručit proplacení v daném měsíci.

Tak tady je zřejmé, že se stačí zeptat a znáš kladnou odpověď.

anonym

například u nas v práci se na to az tak nehraje.každou chvíli někdo nepíchne.pokud byla dovolena schválena, tak píchnutí se dá opravit ručně v systému. Já jsem si snad nikdy dovolenou nepíchl, vedouci si to hlídá.

klumprt

Já měl normálně skoro strach tuto otázku rozkliknout 🙂

anonym

Na co ty, po ránu, nemyslíš?! 😁

klumprt

Celej den, nejen po ránu 🙂

anonym

A večer klum – prd!

RyuzakiKate

Není sám… :D