Avatar uživatele
anonym

píchá mě na levé straně,nemůžu se ani moc hýbat

slepák to není ten je na pravé,tak co to může být?
Doplňuji:
sedím jak pravítko,ohnout se nemůžu,začalo to asi před hodinou,ale je to čím-dál horší,už mám pomalu křeče v břiše

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Miroslavst, aramah před 4954 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

Možná jste se namohla z práce, mívám to také.Jinak snad to nebude kýla.Nebo žlučník?Chce to lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Mě tam taky občas pobolívá mám to vždy z toho když létám po úřádech většinou mi to ale za chvíli bolet přestane.Pokud tě to buráku bolet nepřestane doporučila bych ti navštívit lékaře který ti určitě pomůže.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

No mě pro změnu píchá a pobolívá 20 let na pravé straně. Vyšetření nic neodhalila.
Vy jste ale žena a máte o nějaký ten orgán navíc, takže chvilku počkat a pak šup k nějakému lékaři.
Přeji brzkou úlevu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Nevím jestli to máte výše nebo níže, ale může to být od páteře. Píchá nebo bolívá mě to spíše výš pod žebry. A jsou to zakončení nervů od páteře. Často to pak přestane a začne bolet páteř nebo záda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Buraku, nebylo by lepší si vyhledat informace přimo. Sama víte, kde Vás nejvíc bolí.

Když si zadáte do Google větu „píchání v levém boku“ zkusíte, která stránka Vám nejlépe vyhovuje.

před 4954 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zkoušela jsem to,ale příznaky tam nejsou odkázalo mě to na zaražené větry

před 4954 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Tak já to zkusím znovu,já bych se také přikláněla k zaraženým větrům.

nevím co je na takové větě špatného,,proč mi ji mažete???

před 4954 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

A to taky být můžou – zkuste dřepy, a jestli je to ono, mělo by to zabrat a bude po bolesti

před 4954 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

1Popelko1,já pemýšlím jak se mám z této židle přesunout ke kuchynskému stolu abych uvařila oběd,dřepy už nezvládnu,ale vypadá to na pohotovost

před 4954 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

já vám nic nesmazala,zkoušela jsem pár cviků,ale větry to asi nebudou je to stejné,jinak všem děkuji co ste se mi snažili pomoct jdu k doktorovi

před 4954 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek