píchá mě na levé straně,nemůžu se ani moc hýbat

slepák to není ten je na pravé,tak co to může být?
Doplňuji:
sedím jak pravítko,ohnout se nemůžu,začalo to asi před hodinou,ale je to čím-dál horší,už mám pomalu křeče v břiše

Nejlepší odpověď
aramah

Možná jste se namohla z práce, mívám to také.Jinak snad to nebude kýla.Nebo žlučník?Chce to lékaře.

Další odpovědi
panenka

Mě tam taky občas pobolívá mám to vždy z toho když létám po úřádech většinou mi to ale za chvíli bolet přestane.Pokud tě to buráku bolet nepřestane doporučila bych ti navštívit lékaře který ti určitě pomůže.

mosoj

No mě pro změnu píchá a pobolívá 20 let na pravé straně. Vyšetření nic neodhalila.
Vy jste ale žena a máte o nějaký ten orgán navíc, takže chvilku počkat a pak šup k nějakému lékaři.
Přeji brzkou úlevu.

rybíz

Nevím jestli to máte výše nebo níže, ale může to být od páteře. Píchá nebo bolívá mě to spíše výš pod žebry. A jsou to zakončení nervů od páteře. Často to pak přestane a začne bolet páteř nebo záda.

annas

Buraku, nebylo by lepší si vyhledat informace přimo. Sama víte, kde Vás nejvíc bolí.

Když si zadáte do Google větu „píchání v levém boku“ zkusíte, která stránka Vám nejlépe vyhovuje.

anonym

zkoušela jsem to,ale příznaky tam nejsou odkázalo mě to na zaražené větry

kropitko

Tak já to zkusím znovu,já bych se také přikláněla k zaraženým větrům.

nevím co je na takové větě špatného,,proč mi ji mažete???

1popelka1

A to taky být můžou – zkuste dřepy, a jestli je to ono, mělo by to zabrat a bude po bolesti

anonym

1Popelko1,já pemýšlím jak se mám z této židle přesunout ke kuchynskému stolu abych uvařila oběd,dřepy už nezvládnu,ale vypadá to na pohotovost

anonym

já vám nic nesmazala,zkoušela jsem pár cviků,ale větry to asi nebudou je to stejné,jinak všem děkuji co ste se mi snažili pomoct jdu k doktorovi