madmansimon

Proč Picasa 3 padá?

Chtěl bych se zeptat co znamená nebo popř. jak se dá vyřešit to že když zapnu Picasu 3 tam mi to napíše že přestala pracovat a pak spadne, někdy to taky dělá u Camtasie.

Odpovědi
anonym

Znamená to, že program je

  1. špatně nainstalovaný (to odstraníš odinstalováním a opětným nainstalovaním, k odinstalaci použij RevoUninstaller – http://www.re­vouninstaller­.com/start_fre­eware_download­.html )
  2. v konfliktu s nějakým rezidentem – v tomto případě nejde takto (na základě tvého popisu) poradit nic, potřebuješ pomoc někoho znalejšího na místě.

Pak je ještě možné, že jde o HW závadu (např. RAM), ale tu sám – zřejmě, taky neodstraníš