martin14

Piano k notebooku?

Dají se seklávesy připojitelné k notebooku?
Poraďtě mi kdyžtak obchod internetový

Odpovědi
autacek

potřebuješ midi rozhraní, případně pak třeba u novějších usb vstup

Melkor

Záleží na tom kolik do toho chceš investovat… Řešení: Najdi si na internetu klávesy, které bys chtěl připojit, poté se podívej jaké vedou z těch kláves vývody a poté si kup externí zvukovou kartu, která dané vývody má, to bude nejkvalitnější řešení.
Doplňuji:
Nejlevnější 61 klávesový MIDI kontroler na USB http://www.mu­sicradar.com/re­views/tech/sub­zero-spc61-midi-controller-574893

www

Je to možné, ale potřebuješ znát základní informace. Začni proto zde:

Zdroj: www.zuskomzaka­.cz/propojeni-klaves-a-pc.php