nikolenka25

Photofiltre časová lhůta vypršela…

Mám photofiltre v cz a když jsem to zapla tak tam bylo že něco vám trvá 30 dnů… dnes jsem to zapla a že se mám znova zaregistrovat..mám tam dat nějaký registračný kód a jméno. Kde ten kód a to vše mám najít aby mi to zase šlo?

Nejlepší odpověď
rtepp

http://www.slu­necnice.cz/sw/pho­tofiltre/en/

Stáhnout si který je zdarma. viz. odkaz

30 dnů je zkušební doba zdarma a potom za peníze.

Další odpovědi
Sůwa

To vypadá, že máš spíš PhotoFiltre Studio, to je shareware, kdežto PhotoFiltre je freeware. Nejde na něm sice dělat úplně všechno, ale dají se vkládat různé pluginy. Používala jsem původně Gimp (taky freeware), ale pro mé pokusy je snadnější PF. Některé úpravy dělám v Picasa, taky free. Měla jsem jeden program share..,ale vůbec se mi nepodařilo zjistit, jak, kolik a komu zaplatit, ani tady mi neporadili. Doporučuji odinstalaci PFS a nainstalovat PF. Bohatě to stačí a nemá žádné omezení.
Ještě jsem si to ověřila, tváří se sice jako free, ale dole je malinkým písmem dopsáno, že od verze 8.1.0 je to shareware – měsíc si hraj a pak zaplať, ale stejně nevím jak.