vamplires

PhotoFiltre

Ahoj, znám spousty stránek, kde jsou návody jak hezky udělat fotku, příkladu retušování, uměleckého prolínání.

Chtěla bych se ale zeptat, jak klonovanou fotku, pomocí zatítka vložit na fotku aby to vypadalo přirozeně a krásně!

Děkuji za všechny typy!

Odpovědi
jiriii

Já to dělal v GIMP 2. Otevřel jsem obě fotky a na jedné jsem označil razítkem to co jsem chtěl(potvrdíš-ctrl)převést na druhou. Pak jen si musíš dát bacha kam jí přesně dáváš. PhotoFiltre je dobrý ale zkus GIMP 2, je v čj a je to sním jednoduché:-)