jakube33

Phoenix zajimavosti 2! -_-

Takze otazka je stejna jako tady http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/phoenix-nejake-zajimavosti pro weebear: moc pekny odkaz ale tam sjem hledal a kdyby ses na ty okazdy koukla tak tam mas sami naky hotely a podobny kraviny ktery mi asi nepomuzou.
Doplňuji:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pho­enix#cite_note-3 tady jsou tak zajimave veci ze kdyz si je vypisu tak me ucitel kopne do usmevu a posadi. proto jsem napsal jestli nekdo neco nevi ale pokud nahanis body a snazis se odpovedet na vse…diky ze jste mi pomohli GF odpovedi

Nejlepší odpověď
WeeBear

Nekoukám po cizích věcech, pardon. 😉

Tak jinak – zadala jsem „Phoenic, USA“ a myslím, že z anglické wikipedie si vybereš, pokud používáš Chrome, tak ti to v pohodě přeloží. Nechceš spíše návod, jak se naučit hledat?
Doplňuji:
Pokud neplánuješ kopírovat celé odstavce, což umí každý, tak si nemyslím, že by Tě posadil. Akorát musíš umět formulovat věci svými vlastními slovy. 😉

Mimochodem, pokud jsi pochopil pravý smysl Odpovědí, tak to tu není o nahánění bodů, to by mě nebavilo. 😉