hanculka

Philips 42PFL4307H

Je pravda že na této televizi je možnost nahrávání na usb pouze při připojení k internetu? Má na nahrávání když tak vliv rychlost internetu?

Nejlepší odpověď
brillant

Pokud je televizor připojený k internetu, můžete nahrávat televizní pořady na pevný
disk USB. Můžete nahrávat aktuální nebo budoucí televizní programy. Rychlost internetu vliv určitě mít bude. Vše by mělo být uvedeno v manuálu k televizi.

Zdroj: http://www.p4c­.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpin­dex.pl?slg=cs&s­cy=cz&ctn=42PFL4307H/12