Adoniska

PF studio+Xara3D6 – nemá někdo k těmto programům klíč?

Prosím vás,nemá někdo k těmto programům klíč?Děkujůůů­ůůůůůůůůůůů
Doplňuji:
ge0rge děkuji,ale kde mám takové weby hledat?

Nejlepší odpověď
anonym

existují weby které se na vyhledávání těchto klíčů specializují …

Zdroj: www.serials.ws

Další odpovědi
GangstaHelper

Jeden web Vám dal george do zdroje.

Není třeba ale hledat přes specializovaný web, postačí strejda Google.

Napište název softwaru, za to přidejte CD KEY nebo SERIAL KEY a pak už jen zkoušejte a zkoušejte.

U mnoha dnešních programů je ale opsaný klíč málo. Je třeba provádět modifikaci hry a ochranu proti kopírování odstranit. Je nejlepší stahovat software, který je už upravený a u kterého jsou zaručeně funkční klíče nebo návody k instalaci. Třeba na torrentz.com