masakrmen

peyronieho choroba – vada penisu

Dočetl jsem se o tzv. Peyronieho chorobě a jsem popravdě trochu zmatený. Jako každý 14 letý kluk jsem posedlý každodenním honěním a jelikož jsem pravák, tak při honění bývá penis přirozeně nahnutý doleva, což zapříčinilo to, že při erekci mi penis směřuje mírně doleva. Erekce je rovná, ale od kořene to prostě míří trochu do leva. V samotné penisu zakřivení není, není nijak uprostřed ohnutý nebo tak něco, to ne. A tak se ptám, je to přirozené, a nebo se to dá pokládat za peyronieho chorobu? Svěřuju se vám tady, tak buďte prosím tolerantní ;)

Odpovědi
tomas.k

S největší pravděpodobností je to přirozené, když je po celé délce rovný.