kahoun73

Pevná linka – platba

Dobrý den, potřeboval bych vědět, jestliže mám telefon Panasonic KX-T2365 a zvednu sluchátko, platím už jen za ten ITU tón (to spojení) a nebo musím někoho vytočit cílenně, děkuji.

Nejlepší odpověď
mosoj

Za hovor platíte až po spojení. Tedy když vám volající zvedne sluchátko nebo se ozve záznamník.
Vy ale platíte i když to sluchátko nezvednete, protože jestli se nemýlím pevná linka se platí jako paušál .
Doplňuji:
Jeden z důvodů proč jsem pevnou linku zrušil.

Další odpovědi
Mc Merkurion

ad mosoj: to je stejné jako u mobilu,když nevolám a mám paušál,taky platím,takže odpověď je: platí za USKUTEČNĚNÝ hovor,ať má pevnou nebo mobil