RQLM

Pěstování jarní cibulky

Jarní cibulka (taková ta malá cibulka, co se prodává v obchodech po svazečcích i se zelenou natí), to je obyčejná cibule, která se sklízí ještě mladá? Chtěl bych si ji pěstovat a příležitostně baštit čerstvou. díky za odpověď

Odpovědi
dědapetr

Pěstuje se v lehkých písčitých půdách ze semen nebo ze sazečky, kterou vyséváme brzy z jara. Sklízíme mladé cibulky se zelenou natí k okamžité konzumaci.