leonessa

Pěstování bonsají

Chtěla bych se zeptat, zda někdo doma pěstuje bonsaje od semínka. Někde jsem četla, že rostou až 6let a až za těch 6let jsou to malé stromečky, které ještě nejsou dospělé. Jsem úplný začátečník, dostala jsem semínka jako dárek k Vánocům. Není nějaká dobrá rada nebo pár rad, jak by měl člověk začít, s čím a na co se připravit?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlepší bude, když semínka zasadíš, a dobu než vyrostou v dospělé jedince si budeš krátit studiem specializovaných knih na tuto oblast. Tím se k tobě dostane celá řada dobrých rad a zkušeností, které by ti tyto stránky ani nemohly nabídnout.