Advance

Pes v páníčkově posteli! Jste pro nebo proti?? Já osobně jsem pro!!

Nejlepší odpověď
anonym

Mám rád zvířata, ale do postele mi nesmí!

Další odpovědi
hanulka11

pes má mít svůj pelech a do postele nepatří

Klára K.

Já taky jsem pro!!!
Záleží samozřejmě, jak je pes velký, doga nebo jezevčík… Ale ono to tak hezky hřeje… Jak termoflaška.

JuddH

Ne, tohle prostě ne. Zvířata (obzvlášť psy) mám opravdu ráda, ale my přece taky nejíme z jejich mísy a nespíme v jejich pelechu…

mojitek

a proč by ne? Vždyť ho můžete pozvat i ke stolu na véču nebo se s ním koupat ve vaně,může Vám vydrbat záda…jen tak dál

Daniela12

  1. Do domu pes nesmí.
  2. No dobře, do domu smí, ale jen do některých místností.
  3. Pes smí do všech místností, ale nesmí lehat na nábytek.
  4. Pes smí lehat jen na starý nábytek.
  5. Tak jo, smí lehat všude na nábytku, ale nesmí spát s lidmi v posteli.
  6. OK, pes smí do postele, ale jen když ho tam pán zavolá.
  7. Pes smí spát v posteli, když se mu zachce, ale nesmí zalézat pod peřinu.
  8. Pes smí pod peřinu, jen když ho tam pán pozve.
  9. Pes smí spát pod peřinou každou noc.

10.Lidé mohou pod peřinu jen se svolením psa.

honza19hk

ten můj tam nesmí,teda aspoň ne když tam jsem já,protože bych se tam už nevešel.

Advance

Pardon, já si moc jiné otázky nečtu tedy pokud na ně neodpovídám(abych je pak nevědomky nepapouškovala), ale musím říci že jsem tu dlouho nebyla tak o těch otázkách ani nevím přiznávám radši jsem se měla kouknout než něco napíšu ale z nějakého důvodu jsem to neudělala! Nechápu proč hned tak vyjíždíte pane Dr.Axle neříkejte mi že jste nikdy něco nezačínal natož že jste neudělal žádnou chybu! Ještě vám ale musím poděkovat že jste na to poukázal pokusím se tu chybu pro příště opravit.

anonym

Je třeba ocenit, že Dr.Axl svou oprávněnou námitku uvedl do diskuze a ne jak bývá zvykem v sofistikované otázce nebo odpovědi.

anonym

Pořád sem chodí naivní nováčci, co stále dokola opakují už nesčetněkrát vložené dotazy (viz 87 odkazů níže).
Naposled zevrubná otázka před 10 dny, tu už jsi tu byla a muselas odkliknout souhlas s pravidly – přesto na ně kašleš, proč? To už opravdu nikdo nemá špetku vlastní fantazie?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/priznejte-se-kdo-sdili-loze-s-nejakym-ctyrnohym-zvirecim-milackem
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=pes%20v%20pos­teli