samicek333

Pes si otírá mokrou pusu?

Ahoj, máme velmi zvláštního psa, chodíme s ním do psí školy, už asi rok a podle těch „učitelů“ je nadprůměrně inteligentní a patří tam mezi nejchytřejší a nejvyčůranější psy.
Když se doma třeba nají a napije, vždy pak přijde do obýváku, kde má položenou deku na ležení a začne se na ní válet, ale ne tak úplně, spíš jakoby si ten oslintanej čumák otíral, zadníma nohama vždycky stojí a předníma leží a koberec je vždy celý mokrý. To stejné dělá, když mu třeba teče z nosu. Opravdu se otírá, nebo se třeba drbe?
Doplňuji:
No já se bojím spíš, aby si ten čumák nerozedřel, je slyšet, jak úplně tlačí na ten koberec a dře ho… Že by ho to bavilo?

Nejlepší odpověď
Drap

Otírá se ,a při tom i drbe. Nedělá mu dobře mokrý čumák

Další odpovědi
lilielilili

taky se mi to stává (psa vykoupu i s hlavou a on se sám utře do ručníku:)) psovi mokrá huba vadí stejně jako mokro v uších