Jindrich8

Pes sežral nafukovací balonek. Co dělat?

Dnes před 3 hodinama venku sežrala nafukovací balonek. Je to fenka zlatého retrívra. Má 3 měsíce. Mám strach, jestli se jí něco nestane. Před půlhodinou žrala granule i pila. Teď leží. Byla na zahradě a možná se vykadila, ale nevím to jistě. Je tam prostě čerstvější bobek, ale nevím, jestli jen z rána, nebo teď. Prosím poraďte. Co by se mohlo stát? A když bude normálně kadit, tak je to OK?

Kelt: ty seš debil a je mi jedno jestli seš ten nebo ta. Ale fakt jako… Mas trošku bokem to uvažování, ja mám tady strach o stěně a ty si děláš srandu z toho. Fakt dík (y) hned se cítím lip......
Ostatním děkuji já jen doufám ze to bude dobrý

Nejlepší odpověď
Lamalam

Náš pes sežral mikroténový sáček, druhý den ho vykadil. Psa sleduj, kdyby začal projevovat příznaky bolesti, nebo kdyby delší dobu nejedl nebo nekakal, zejděte raději k veterináři.

Další odpovědi
kodl67

Ok bude až to vykadí

mosoj

Nyní ho nenafukovat. Snad projde. Kamarád měl psa ten žral kameny. 2 x operace á 7000 Kč. Potřetí ho to stálo život (toho psa).

chachar1922

Hele, me pes sezral uterku, skelnou vatu, sacky, stenu a je zatim diky bohu v pohode. Sezere na co prijde. Proste snad to vykadi, hlidej ho jak pise Lamalam i hovinka hlidej a uvidis.

Deara

rychle ho donut zvracet. Když ne tak mužeš doufat že to nejak projede trávicím traktem

lexx

přežije to…je to predátor a vydrží ledacos, náš foxi spolkl kámen, týden nežral, apatický pak ho vyprázdnil a žil si vesele dál

Kelt

Já psa nemám, ale balonek bych si koupil nový v obchodě. Určitě nebude drahý.
Pokud někoho oslovujete, používejte vokativ , tedy Kelte. A vyprošuji si nějaké nadávky a vulgarismy, to je proti pravidlům.