darius

Pes před chvílí zapištěl a měl (a pořád má) nafouklé břicho, co s ním je?

Pes jedl svojí dobrůtku a najednou zapištěl, jako kdyby mu někdo šlápnul na packu. Poté následovalo dávení, jako by chtěl zvracet, ale z pusy mu nešlo nic. Poté kňučel a držel se u země. Při doteku na břicho ho má velice nafouklé. Nyní se zdá už čilý a veselý a má i chuť k jídlu. Vypadají symptomy na něco závažného? Mám s ním jet k veterináři?

Nejlepší odpověď
ratava

Ma-li vas pes nezvykle nafoukle bricho, k veterinari zajdete. V nejlepsim pripade budete jen o stovku-dve chudsi,ale uvedomely, ze o nic vazneho nejde… je-li bricho nafoukle po celem obvodu- bych na nic necekala a sla…

Další odpovědi
AgiBeri111

Já si myslím že ano