escibe

Pes ochablé svaly

Nevíte prosím co by pomohlo psovi kterému ochabují svaly na zadních nohách? Vím že už má věk ale něco co by mu alespoň trochu pomohlo. Je to kokršpaněl 15 let

Nejlepší odpověď
anonym

V tomto požehnaném psím věku jde spíš o to, jak psovi zmírnit příznaky stárnutí as tím spojené projevy na co nejvíce snesitelnou míru. Váš kokr může mít artrozu nebo dysplazii a se sníženou pohyblivostí ochabují samozřejmě i svaly. Nějaké podpůrné vitamínové prostředky by se mu hodily v každém případě. Nic takového nekupujte v nějakých chovatelských potřebobách nebo na netu, zajděte se psem k veterináři a on mu něco doporučí nebo i prodá.