angels

Pes mě občas napadne, jak to řešit?

Potřebovala bych o radu.. Když byl náš pejsek malý, byla jsem s ním rok doma, hráli jsme si, cvičila jsem ho, dívali jsme se spolu na televizi, blbli jsme. Když něco provedl, občas jsem mu dala novinami na zadek.. Po roce jsem šla do práce a byl na mě takový naštvaný a jak kdyby se ke mě otočil zády. Pak to bylo lepší.. Ale pořád je to takové divoké.. Teď jsem si ním doma a věnuji se mu. Jenže teď ten problém, je občas nevrlí, manžel když si ho vezme do náruče, hned je agresivní a má nutkání napadnout mě, ne jeho.. Když se k němu manžel přiblíží, že se s ním pomazlí, mě napadne a začne mě agresivně kousat. Základní povely umí, když ho cvičím, poslechne mě naslovo. Ale co dělat s tím napadnutím.. Když jsem s ním sama a je nevrlí, tak jen vrčí, tak ho hladím a potichu říkám, že je to dobrý a on pak přestane.. Ale jakmile je manžel doma a chce ho vzít a mazlit se, hned mě napadá. Vůbec nevím, jak na něj s tímhle. :(

Odpovědi
zzzzz

Mě kdyby pes kousl, tak mu vytrhnu zuby:-((( Už jsem jich měla několik, zatím si to žádný nedovolil:-)

On na vás vrčí a vy ho za to hladíte? No to se nedivím, že vás napadne. Nedovolte mu to!!! Jak zavrčí, nebo vás napadne, hned mu jasně ukažte NE!!! Vy jste jeho pán, ne on váš.