Avatar uživatele
anonym

Pes kouše a ničí vše na co přijde, co s tím?

Dobrý den, mám psa francouzkého buldočka, již 8 měsíců starý. Všechno ničí od vyrvávání koberců až po mé podpadky. Nehledě na to, že když chodím já nebo má rodina kouše nás do nohou. Vždy, když se vracím z práce mám strach co doma najdu. Dokáže skočit i do vany a dokonale nám rozcupoval špunt. Zkoušeli jsme zvýšit hlas, i dát mu výchnovný „výprask“ ale nic nepomohlo, udělal to znovu a dělá znovu nadále. I přes to ho mám rada, ale manžel už to dlouho nesnese. Proto se tedy ptám, jestli někdo nevíte jak na to?co s tím? Předem děkuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, bobánek před 4849 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jediné co pomůže je důsledná výchova, pokaždé mu vynadat, když je hodný chválit. Dále pomůže, když nebude mít přístup do všech místností, hlídat to a zavírat dveře. Odpadky zabezpečit, případně vynést. Odstranit maximum věcí co půjde z jeho dosahu,,,věnovat mu co nejvíce času. Ono se to upraví,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zkuste se podívat na tohle,jsou tam rady jak na pejska.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-vycvicit-psa-ktery-kouse-uplne-vsechno-co-mi-pride-na-oci-a-nechce-poslouchat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Pomůže jedině důslednost a důslednost -nic jiného. Vy ho musíte naučit co smí a co nesmí. Trpělivost a důslednost, ale měli jste začít dřív.Přesto přeji pevné nervy a radost z pejska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Vím, že budu za vyvrhele, ale za mého mládí by takový pejsek dostal česnekové knoflíky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobánek

Svědí ho dásně proto že mu rostou zuby.Proto kouše a ničí vše na co příjde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Možná ho svědí dásně, jak píše bobánek, ale navíc je v pubertě. A ta, jak víme, mlátí s každým, nejen se psem. A co se týče tahání odpadků z koše, tak to je opravdu velký nešvar. I já se s tím občas doteď potýkám a to už mám psa téměř 5ti letého. Ale občas ho chytne blbá a jde ten lákavý odpaďák prozkoumat. Ale u vašeho 8mi měsíčního pejsánka bych to opravdu viděla na málo aktivity. Musíte ho více utahat, hrát si s ním a více se mu věnovat. Ale zase to s tím utaháním nepřežeňte, jako sousedi u nás v domě. Ti měli ročního buldočka a holka s ním šla na kopec sáňkovat a pejsek to běhání s ní za sáňkama nepřežil. Chudák, přeci jenom maji krátký nos, takže s citem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

je to mladý pes a nudí se a má mnoho energie jako každé mládě. Potřebuje aktivity, zaměstnání apod. Takže cvičák, procházky, aktivity a důsledně a trvale mu vysvětlovat, že to kousání do nohou není to co byste doma rádi. Ale třeba je to tím, že si chce hrát a nemá s kým.
Nebojte, až mu bude 14 let, tak už trochu poleví – pokud se mu nebudete teď pořádně věnovat.
PS: ví manžel kolik sympatických žen večer chodí na procházky se svým čtyřnohým miláčkem? Možná, že až to zjistí, začne s pejskem chodit na vyvenčení celkem rád.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek