Somebody

Můžu se starat o psa na střední škole?

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Zanedlouho půjdu na střední a vzhledem k tomu, že tato škola není zrovna blízko mého současného bydliště asi budu bydlet na intru. Ovšem je tady jedna chlupatá věc, bez které se neobejdu – můj roční ovčák. Mám ho velice ráda a pokud tohle čte nějaký pejskař, tak bude vědět, že ho nemůžu nechat doma. A tak se vás ptám, jestli je nějaká možnost, jak mít chlupáče u sebe. :)

Odpovědi
cochee

Možnost je. Zůstaň doma, měj si psa a na školu se vyprdni. Vždyť co, škola, taková kravina, to v životě potřebovat nebudeš. Zato pes je univerzální řešení všech budoucích životních potřeb: zajistí ti práci, udělá ti dítě, ožení se s tebou…