Zlatý

Péřovka a pračka

Ahoj všem,jeden hodně aktivní člověk mi vypral v pračce moji značkovou péřovou bundu(prej na 30°C) a ta bunda je teď splihlá,prostě k ničemu.Nevíte někdo co s tím? Může se vůbec prát péřovka,polštář s kvalitním peřím atd???Díky za rady.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

http://www.emimino.cz/…

na 2 stránce

http://www.baby-cafe.cz/…

Tady jsou rady jak ji lze rozvěsit a postupně usušit, dá to práci, snad se to povede..

Další odpovědi:

Zlatý

péřovka by se měla po vyprání sušit v sušičce ,aby se peří pěkně zase stejnoměrně rozprostřelo ...nevím co s tím pořídíte

Mam perovou bundu a to peri je velmi jemne , jen z husich krku. Peru , vypada to po vyprani strasne , ale hned po vyprani mnu v ruce kosicek po kousicku. Proste , aby nezustavalo peri v chumlu. Jako kdyby jste pral spodary v ruce. :-) Nebojte se, a verim , ze to pomuze i vam a mozna toho aktivniho i pochvalite. :-)
Napiste mi to pak sem. Suche to bude vypadat uz dobre. Ted to vypada jako " vyprana " kocka. :-)
Mam to na cedulce, ze to tak muzu prat. -iv-

Zlatý

Podle mne je bunda na odpis.Peří se čistí,zrovna tak výrobky z něj.Praním se zničí.

Je snad jedno,jestli je péřovka značková či ne. Domnívám se, že praním v pračce se poškodí peří. Prací prášek jej odmastí(ztratí své vlastnosti), krom toho peří splihne a už to nikdy nebude ono.

Diskuze k otázce

Zlatý

mojitek

sob : to jedno určitě není.Nepsal jsem to proto že bych byl nějaký snob,psal jsem to proto,že v "neznačkových" není kvalitní peří..a tady právě je a to má samozřejmě úplně jiné vlastnosti a chová se jinak.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.