Shizuka

Pero k tabletu !SPĚCHÁ!

Můžu se zeptat nezná někdo nějaké péro k tabletu které
funguje na všechny tablety ? (pro tablety né přímo ke kreslení bez
obrazovky ale přímo i s obrazovkou :) )
Doplňuji:
kupuju si totiž tablet GoClever 7 palcový a není k němu pero a
já chci na něm kreslit :/

Odpovědi
anonym

záleží taky jaká verze to je? GoClever TAB R75 nebo GoClever TAB T76GPSTV nebo GoClever A93 atd? I když, co jsem prohledala web, tak jsem nikde k dokoupení pero nenašla.. myslím, že by tam už mělo někde být zasazené, někde tady: http://navigo­vat.mobilmani­a.cz/Files/Obraz­ky/2008_Q4/Go­Clever/05.jpg

Razza

Ježiši, stačí jen trochu hledat, pro odporové displeje (starší a levnější modely tabletů) zkus vygooglit heslo „Univerzální teleskopický stylus“ je to na klíčenku, pro modernější tablety s kapacitními displeji zadej heslo „Dotykové pero pro tablety“. Obojí se dá pořídit od 50 do 200 Kč. Stačí jen trošku používat strejdu Googla 🙂