bolak

Permanentně popraskané žilky v očích. Co s tím?

Jak už jsem tu včera psal, dost často sedím v práci někdy i 8 hodin v kuse u počítače a poslední dobou to odnáší oči. Vždycky přes víkend se to trochu zlepší, ale pak zas přijde pondělí a během pár hodin cítím takové svrbění v očích, kouknu do zrcadla a už jsou zase zarudlé. K večeru mě někdy i tlačí, nebo vidím mírně rozmazaně, což vyřeší až spánek. Dá se s tím něco dělat, pít nějaký čaj či zobat bobule? Máte někdo podobné problémy/zkuše­nosti?

Nejlepší odpověď
Pájo

Přímo na popraskané žilky v oku pomáhá (lék) Ascorutin tablety.

Oční kapky Visine (na podrážděné – červené oči)

Doplňky stravy:
Avilut (Plus, Lutein)
Ocuvite (LUTEIN)

Další odpovědi
beer

Kdysi mně lékař naordinoval oční kapky Evercil a používám při potížích dodnes, poněvadž mi pomáhá i při tebou popisovaných potížích. Volně prodejný.

hanny 2

Zajdi si na oční,ať ti oči vyšetří a doporučí odbornou léčbu,ty tvoje problémy už nejsou na samoléčitelství!Mož­ná bude nutná i neschopenka,aby si oči odpočinuly od počítače.