BEAES

Penzistka vyhrála v loterii tři miliardy, manžel jí los omylem vyhodil. Jak byste se v takové situaci zachovali?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/214604-penzistka-vyhrala-v-loterii-tri-miliardy-manzel-ji-los-omylem-vyhodil.html

Nejlepší odpověď
vagra

Být na jejím místě,tak už bych byl vdova. 🙂

Další odpovědi
anonym

nevím co by bylo horší,dostat tři miliony a zbláznit se radostí,nebo nedostat tři miliony z bláznit se vztekem

skorcovaz

:D Taaky jsem to četla, mazec!
Asi bych vyhodila já jeho.. :))
Ale né, mno, coi už bych asi tak mohla dělat? Asi už jen zkoušet štěstí dál..
Chodit na skládku by už stejně asi nemělo cenu, po zveřejnění této příhody tam je už jistě narváno..! :)

hanulka11

Já bych měla los schovaný , to by se mi nestalo. Jinak by mě asi kleplo