DIH

peníze v tv

Kde berou Prima atd. peníze na projekty.? Třeba Vyvolení, kde získali peníze na tu vilu, peníze pro hráče, pro výherce atd.? Dá se na tom vůbec vydělat.?

Nejlepší odpověď
briketka10

od různých sponzorů, potraviny, drogerie, cigarety
jsou z Lídlu..
výherce obdrží byt od spol. Finet
a zájezd pro dvě osoby..
nesmí se to říkat, ale na návštěvu přijdou do vily
Emil Zajac, Sámer Issa, Dominika Mesarošová a
vystoupení budou chtít taky od někoho zaplatit..
jestli se dá vydělat nevím..

Další odpovědi
ponovotny

Peníze berou z banky. Výroba porřadu je obyčejná investice a pravděpodobně to jde z úvěru. Může jít ale i o přímou investici vlastníků, což je nepravděpodobné. Te čemu říkáš vila, je natáčecí kulisa, která od jiných kulis má mnohem efektivnější využití (používá se mnohem víc, než ji demontují). Peníze pro všechny zaměstnance a pro osoby, které se ve vile objeví za plat, jsou taky obyčejné náklady. Z vývoje je zřejmé jak se vyvýjela výdělečnost. První řada byla velice úspěšná a proto ve druhé řadě zvedli výhru z 11ti na 15 mil..(i když samozřejmě část nebyli peníze, ale sponzorské dary, ale navýšení výhry dalo tušit, že po prvním kole je to pro zůčastvěné zajímavé. Po třetí řadě bylo jasné, že takhle dál nemá cenu pokračovat. Nyní vytvořili nový pokus kde je výhra na třetině proti druhé řadě, jsou do toho zahrnuti hráči z jediné úspěšné první řady a je znát, že se tam šetří opravu na všem. Podle mě teď dost udělali chybu, že dopustili tu domluvu s udělováním palců, protože budou teď mít velkou starost, aby se z původně dobrého nápadu pro čtvrtou řadu nestalo dlouhé a nudné čekání, kdo bude moci jít s Vladem do finále. Je vidět, že tam spoří i na lidech, kteří to řídí za stěnou se zrcadly a ti co to dělají sice umí hezky nepříjemně na někoho houknout „pojď do zpovědnice, zapni si port“, ale dokážou dopustit i takovéhle riziko. Vydělat se na tom dá a dopředu jsou udělané kalkulace. Jestli to však opravdu vydělá, bude jasné až po skončení. Přijmy jsou hlavně z reklamy a smsky taky nejsou zanedbatelé.