Pěkný večer, zajímá mě, jakým způsobem v tomto období sušíte vyprané prádlo?

Nejlepší odpověď
dudu

To nejnutnější paní suší v koupelně, zbytek pak v mrazu na balkoně.

Další odpovědi
www

Normálně na balkóně, ale delší dobu. Případně dosuším v koupelně.

Jikra

Na rozkládacím sušáku v obýváku.Zvlhčí to vzduch v místnosti a krááásně to tam voní.

aramah

Nemám to ráda ale sušička to jistí.:D

hanny 2

Mám šňůry v koupelně a rozkládací sušák.

Ella

rozkládací sušák z balkonu dáváme do obýváku, zbytek na radiátorech

iceT

U nás v paneláku je k dispozici prádelna s pračkou i ždímačkou a několik sušáren,takže prádlo suším v té sušárně.Do bytu nebo koupelny by se mi to nevešlo,je to druhý den suché.Samozřejmostí je dodržování pravidel-jako otevření okna a zapnutí topení,když prádlo pověsím a okna i topení zavřít,když prádlo odnáším.
Jinak v létě a když se dá,tak na balkoně mám natažené šňůry.

Damiana

V sušárně. Večer povésíme, ráno je hotovo – pokud nám tedy zrovna neřádí v noci po sklepech lupiči, bohužel si to tu dost oblíbili. ☹

Drap

I při mrazech nechat poschnout na zahradě, a dosušit potom na sušáku doma. Mám dostatečně prostorný byt, takže žádný problém.

WeeBear

Sušárnu bychom sice mohli využít, ale radši sušíme v bytě na rozkládacím sušáku, jak už psal Jikra, i nám to nádherně provlhčí vzduch v bytě. V létě využíváme šňůry na balkóně. 🙂