bobánek

Pěkné prožítí vánnočních svátků.Hodně dárku pod stromečkem pohodu a žádnou rybí kůstku v krku.Zasílá Bobánek.

http://www.you­tube.com/watch?v=KY­haZ2pV0CQ

Odpovědi
panenka

Děkuji ti bobánku za krásné přání i já ti přeji a nejen já Krásný svátky vánoční veselé cesty půlnoční pod stromečkem velký dar na Silvestra pěkný bál.Na tom bále lehký krok potom štastný nový rok 🙂

hanulka11

Také přeji krásné svátky .
Můžeme mít tisíce přání ,tužeb a snů-
ale jen štěstí zdraví,láska a přátelství
dávají smysl našim dnům.

Všem tedy vše krásné přeji já.

annas

Děkuji z krásné přání. I já se připojuji k ostatním – jen všechno nej … ve všech oblastech.

BEAES

Děkuji za pěkné přáníčko s nádhernou písničkou. Přeji to samé…

anonym

Dekuji a preji jen a jen to nej-ocean zdravi,more lasky,rybnik penez a vse co jen si prejete.

anonym

Krásné přání,krásná písnička,děkuji Vám a přeji totéž a ještě mnohem víc-zdraví celé vaší rodině a přátelům a všem uživatelům těchto stránek!Nádherné vánoce!

rynek878

Ať s každou spadlou vločkou se rozhostí v srdci mír,
ať s každým rampouchem se rozezvoní štěstí,
ať vůně Vánoc a jehličí Vám přinese do duše klid.
přeje Rynek878

něco navíc:

http://www.you­tube.com/watch?v=Vq6sH-a9PVg&feature=re­lated

dagry

Vše podstatné už tady bylo napsáno… takže i já, Bobánku, se připojuji s přáním všeho dobrého a hlavně to zdraví ať máme aspoň takové, jako doposud.
A všem přeji krásný nový rok.

Mousinek

Přeji všem hezké prožití vánočních svátků,
hodně zdraví,štěstí
a spokojenosti v novém roce :)
http://www.you­tube.com/watch?v=h2y­UXD0WP2Y