Avatar uživatele
fortin

Pekli jste někdy kočku nebo psa???

Fejeton.
Večer mě na ulici zastavila sousedka Okurková a ptala se mě jestli v domě někdo neumřel. Já povídám; já jsem sledoval hokej, nevím co se tam stalo. Co se tam stalo? Okurková; Byl cítit strašný zápach. Kdoví jestli si čert nepřišel pro tu bláznivou. – A tam něco smrdělo? – To bylo strašný, jako kdyby pálili matrace to byl puch. Něco vám řeknu, když vaříte oběd vy tak to voní že se dceři sbíhají sliny. Ale dneska to nešlo vyvětrat. Micka zalezla pod postel a nemohli jsme ji vytáhnout. Byla tam až do večera. Nevíte kdo to byl? – No, a nebyla to ta baba? – Asi jo. A co jste dneska vařili? – My? – dnes nic. – Aha. Tak to šlo od ní. Kdyby tu kočku nebo toho psa aspoň naložili na týden do hlíny a když necháte trčet ocásek ven, víte, tak když za něj za týden zatáhnete a utrhne se tak je to uleželý. Ale vypadá to že asi upekla toho pejska co se ztratil. Ten jezevčík. – Jo? Ten co každýho napadal? Tak ten si to nezasloužil. – U obchodu je cedulka že ho majitel hledá. Ten Halama. A co jste dneska kupoval? Viděla jsem vás že kupujete maso. – Maso? A kde? – V Albertu. – Ahá, no, já tam koupil jenom chleba. – A já jsem vás viděla jak tam vybíráte ze všech dvou vaniček mletýho. Já bych to nikdy nekupovala, ani ta moje Micina to nežrala tak jsem jí koupila hovězí s kuřecím a na zítřek má štiku s lososem. Za 25 korun v Globusu. – To si pochutná. – To víte, to co dneska prodají lidem to by ani prase nežralo. Ještě že jste to maso nekoupil, tak nashle.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4736 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Hm,vidím zvuky a slyším barvy že…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hanač

To mi nedává smysl

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek