Avatar uživatele
Sandra

Pejskaři, jak byste se rozhodli…

…pokud by vám váš partner dal na výběr: on nebo pes?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iwetax před 5133 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Určitě bych změnila přístup k partnerovi a více si ho všímala, pejska bych si nechala. Pokud se s pejskem mazlíte více než s přítelem, asi začal žárlit a bere ho jako konkurenci, určitě psa neberte do postele.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Tak to bych ho poslal do pr…

Co to má znamenat? Pokud se o toho psa nemusí starat, nekadí mu do bot apod. tak se o něj nemá vůbec zajímat. Když už s ním jedná jako s věcí (odložit psa?), tak ať to dělá pořádně a jako ostatních věcí, co po domě leží, ať si ho nevšímá. Však když na něj nebude hodný, ten pes už se za ním brzo ani neotočí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Co jej nechat utratit? Partnera,samoz­řejmě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elizabet

pošlete ho někam...........

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Clovek,ktery mi dava na vyber bud on nebo…tak bych si vybrala vzdy,jen ne jeho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

snažila bych se s partnerem domluvit a vysvětlit mu že ho mám moc ráda ale pejska dát pryč nechci.Pokud by si za tim stál tak bych dala přednost partnerovi s tím ,že pokud mám někoho známého nebo někoho v rodině kdo by chtěl pejska u koho by pejsek mohl být a mohla ho navštěvovat tak bych se zeptala zda by tam můj pejsek mohl být a řekla bych důvod proč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak mě se toto stalo osobně 2×. A vždycky dostal přednost pes, takže proto jsem asi sama. Ne, že by mě chlapi nezajímali, ale zřejmě jsem si vždycky vybrala sobce, který se projevil právě v okamžiku, když jsem řekla, že si koupíme psa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Chapal bych to jen v situaci,kdy treba ten pejsek,ci kocka jsou problemem pro male dite nebo alergie na srst apod.
Jinak zvirata v posteli nemam rad a psa beru dovnitr na noc jen pri velkych mrazech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Asi záleží na konkrétní situaci. Doma byl dříve pes nebo partner? A kde bydlíte? A jak to máte s volným časem na venčení? Necháváte to na partnerovi, nebo stíháte venčit sama? Já jsem si pořídila 1.pejska v počátcích vztahu. Odjakživa se počítalo s tím, že nějakého psa mít budu. A spíš 2, aby samotnému nebylo smutno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Od kraje seznameni,jsem rekla partnerovi,jak mam rada zvirata a bez psa ze nebudu.A je fajn,vsichni jsme spokojeni a foxikovi se do jeho srdicka vesla cela rodina a na opak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holčička

Možna se vám to bude zdát blbé ale já bych si ybrala psa prt,taková ultimáta vám může dávat pořád a příště to může být např.zahrada,byt atd…Tím bych partnerovi neustoupila.Držím palce ale stejně si najde vymluvu proč?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek