Sandra

Pejskaři, jak byste se rozhodli…

…pokud by vám váš partner dal na výběr: on nebo pes?

Nejlepší odpověď
BEAES

Určitě bych změnila přístup k partnerovi a více si ho všímala, pejska bych si nechala. Pokud se s pejskem mazlíte více než s přítelem, asi začal žárlit a bere ho jako konkurenci, určitě psa neberte do postele.

Další odpovědi
GangstaHelper

Tak to bych ho poslal do pr…

Co to má znamenat? Pokud se o toho psa nemusí starat, nekadí mu do bot apod. tak se o něj nemá vůbec zajímat. Když už s ním jedná jako s věcí (odložit psa?), tak ať to dělá pořádně a jako ostatních věcí, co po domě leží, ať si ho nevšímá. Však když na něj nebude hodný, ten pes už se za ním brzo ani neotočí.

anonym

Co jej nechat utratit? Partnera,samoz­řejmě.

Elizabet

pošlete ho někam...........

anonym

Clovek,ktery mi dava na vyber bud on nebo…tak bych si vybrala vzdy,jen ne jeho.

panenka

snažila bych se s partnerem domluvit a vysvětlit mu že ho mám moc ráda ale pejska dát pryč nechci.Pokud by si za tim stál tak bych dala přednost partnerovi s tím ,že pokud mám někoho známého nebo někoho v rodině kdo by chtěl pejska u koho by pejsek mohl být a mohla ho navštěvovat tak bych se zeptala zda by tam můj pejsek mohl být a řekla bych důvod proč.

dagry

Tak mě se toto stalo osobně 2×. A vždycky dostal přednost pes, takže proto jsem asi sama. Ne, že by mě chlapi nezajímali, ale zřejmě jsem si vždycky vybrala sobce, který se projevil právě v okamžiku, když jsem řekla, že si koupíme psa.

FOG

Chapal bych to jen v situaci,kdy treba ten pejsek,ci kocka jsou problemem pro male dite nebo alergie na srst apod.
Jinak zvirata v posteli nemam rad a psa beru dovnitr na noc jen pri velkych mrazech.

ReHu

Asi záleží na konkrétní situaci. Doma byl dříve pes nebo partner? A kde bydlíte? A jak to máte s volným časem na venčení? Necháváte to na partnerovi, nebo stíháte venčit sama? Já jsem si pořídila 1.pejska v počátcích vztahu. Odjakživa se počítalo s tím, že nějakého psa mít budu. A spíš 2, aby samotnému nebylo smutno.

anonym

Od kraje seznameni,jsem rekla partnerovi,jak mam rada zvirata a bez psa ze nebudu.A je fajn,vsichni jsme spokojeni a foxikovi se do jeho srdicka vesla cela rodina a na opak.

holčička

Možna se vám to bude zdát blbé ale já bych si ybrala psa prt,taková ultimáta vám může dávat pořád a příště to může být např.zahrada,byt atd…Tím bych partnerovi neustoupila.Držím palce ale stejně si najde vymluvu proč?