kablik

Pejsek ze Seznamu

myslíte si že ten šikovný pejsek je skutečný, nebo je krásně animovaný?

Nejlepší odpověď
iq

Je skutecny,patri nejake pani,cetl jsem o tom clanek ale uz si to moc nepamatuji.Jinak ja mam stejneho doma.Presne takhle se tvari,je to u nej normalni.Energie ma ale za 10 pejsku,musi na nej byt cas.

Další odpovědi
atriplex

Pes na portálu Seznam, je skutečná fotka skutečného psa. Pes však již dávno nežije. Pev v televiziní reklamě je animovaný.