Avatar uživatele
chucky

Pejsek z útulku

Chtěla bych se vás zeptat, zda by jste si vzali pejska z útulku nebo máte popřípadě nějaké zkušenosti s útulkem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, BENYTA, bobánek, Kris před 4904 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Já bych si pejska z útulku vzala klidně. Dala bych mu domov, lásku, péči,… Bohužel, ale už si žádného pejska v nejbližší době nepořídím – už mám doma pejsky dva – moje čertíky. 🙂 Možná někdy v budoucnu, teď ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Myslím, že to je jedině dobrý nápad – získáte pejska zadarmo nebo za symbolické peníze, bude poměrně zdravý a naočkovaný, a hlavně uděláte dobrej skutek.
Rodina mého strejdy si kdysi vzala z útulku fenku, která bývala u policie, ale kvůli jakýmsi problémům se jí museli zbavit, takže šupajdila do útulku a nikdo o ni neměl zájem – jakožto policejní byla ostřejší a potřebovala pevnou ruku. Neskutečně si na sebe zvykli a fenka ho měla šíleně ráda a poslouchala ho nejen na slovo, ale snad i na pohled…
Takže myslím, že to je skvělej nápad, jen si pejska dobře vybrat – přiměřené velikosti (jinej pejsek se hodí na malou zahrádku, jinej na venkov, kde může lítat) ale hlavně toho, kterej se vám zalíbí a vy se zalíbíte jemu :o) I v útulku vám rádi poradí, myslím, že dobře poznají, když „přeskočí jiskra“ :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

kamarádka si vzala pejska z útulku, když její starou fenku museli nechat utratit, a je to strašně hodný pes, nemá s ním problémy, akorát je trochu plachý na ostatní lidi (jeho předchozí majitelé ho nechali uvázaného u sloupu >(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Pejska z útulku si klidně můžete vzít.Kukněte na stránky co útulkoví psi dokážou.

Zdroj: http://nordic-rescue.webnode.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zmimi

Já jsem si z útulku pejska před 10 lety dovedla. Nejdříve byla plachá a nedůvěřivá. A teď je to ten největší mazel.Není hodnějšího psa.Teď má asi 13 let.Můžu mu dát prsty do tlamy a vím, že mě nekousne.Takže příště si vezmu pejska zase z útulku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katka6

Proč ne nejsem zastámcem psa jen z chovné stanice ale lidi by měli mít radi jak pejsky z chovek tak i z útulků … Časem můžete s ním skusit všechno možné :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek