Pejsci - nemoci.

Když jsem bydlel u rodicu na vesnici, tak jsme meli vzdycky 2 pejsky.A ani jednou nepamatuji, ze by marodili!!kdyz jsem pak přišel do Prahy ,tak jsem se zdesil, jak jsou cekarny pořad plne !!Ja myslel ,ze pejsci nikdy nemarodeji?čím to může být,že zde maji tolik nemocí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Myslím, že je to tím, že ve městě mají lidi psa doma, pořád na očích a tak si líp všimnou, že se pes chová jinak, mají ho prestě pod stálým dohledem, když je pes celý den venku, někde běhá na zahradě, nebo prostě se fláká po vesnici, nikdo si třeba ani nemusí všimnout, že má breberky, nebo průjem, že si pořád škrábe ucho, to se prostě někdy přehlédne, zvlášť když jde o velmi zaměstnaného, nebo staršího člověka, co mu jen vyšoupne misku s vodou a žvanec někam do kastrolu před barák a dál se nestará.

Další odpovědi:

Zlatý

Pamatuji si totéž.
Dříve zde nebylo tolik až přešlechtěných ras psů jako nyní a tato plemena jsou všeobecně k různým druhům onemocnění náchylnější. V další řadě dnes pejsci trpí, stejně jako většina lidí novými, tzv. civilizačními chorobami. Takže v těchto věcech bych já viděl onen rozdíl.
Vet.praxe
O civilizačních chorobách je více například zde: http://www.baron.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 650
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.