Ayrie

Pedagogická škola, nebo grafik?

Ahoj. Nemohu se rozhodnout na jakou SŠ. Chtěla bych buď na pedagogickou nebo na mediálního grafika. Je někdo na této škole ? Jaké to tam je? A jakou by jste si vybrali vy ?

Odpovědi
gecco

Z uvedených bych si nevybral ani jednu, ale na to nehleď, nejsem tebou…
😉
Školu si vyber podle toho, jaké máš zájmy a schopnosti, ne podle toho, o jakou jde školu – SŠ máš na 4 roky a poté celý život před sebou.

arachis

Z těch dvou asi grafika. Sice nemám přesnou představu, ale pokud se bude jednat i o vytváření reklam a práce na PC,t ak se toto může stát i koníčkem, pracovat doma…Navíc práce s dětmi je v dnešní době šíleně složitá a vyžaduje silné nervy a žaludek, hlavně vyšší stupně. A neskutečnou trpělivost na stupních nižších.

Ayrie

No… zajímalo by mě taky jak jsou ty školy těžké :) a jestli třeba na grafika už potřebuji nějaké základy:)

gecco

Dobrý grafik musí mít především talent…
😉

Alesh

+1