ReHu

Pečujete o svou pleť pravidelně? Tak jak se má? Nebo pouze sem tam nějaký krém?

Neptám se na značku.
Doplňuji:
Jsem ráda, že se ozvalo i pár mužských. Ani jsem s tím nepočítala 🙂.
Ale myslím, že muži to nemají jednodušší, pouze si to jednodušší dělají. Mají sice většinou „drsnější“ pokožku, ale stejně to je pokožka, která je orgánem, je složená z buněk atd. Čili také potřebuje záklasdní ošetření. Proto jsou také pánské přípravky 🙂.
A také vězte, že základem jsou 3 kroky.
Vyčištění – tonizace (tím se pleť dočistí a připraví se na výživu) – ochrana přes den, výživa na noc.
Vždy mě překvapí, když některé ženy nanášejí výživný krém na nevyčištěnou pleť.
A také, když něvěří, že voda pokožku vysušuje.
Jsem ráda, že někdo používá oční krém, kde je pleť nejjemnější a potřebuje special péči. Ale lépe je 2* denně 🙂.
A hlavně, nezapomeňte na pravidelnost. Použití i kvalitního přípravku občas je pouze pro dobrý pocit:-). Neplatí pro masky – ty se používají pravidelně občas 🙂.
Díky všem 🙂.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já pravidelně. Večer si pleť vyčistím pleťovou vodou s ženšenem (je bez alkoholu) a poté si dám noční krém. Někdy si i před spaním dávám pleťové masky. 😉

Ráno si dám výživný krém a na oči krém proti vráskám. Sice je nemám moc výrazné, ale už nějaké jsou.

Další odpovědi
aramah

Už léta používám Mandlový krém a jsem sním spokojena a pečuji o celé tělo,no jinak to ani nejde..

panenka

Ano pečuji v koupelně vždy trávím 15 minut .

Vicki

Ano pravidelně používám pl.mléka, vody a krémy a sem tam nějakou tu masku,např.z banánu s jogurtem a medem,nebo z droždí a mléka-ta dělá úplné divy.Hotové masky z drogerie nekupuju.

Toruk

Na pleť používám jen vodu a mýdlo. My chlapy to máme jednodušší 🙂 I když vím, že i někteří muži, metrosexuálové, se mohou s ženami v kosmetice měřit.
Krém používám, jen když má pokožka strádá (většinou na ruce), třeba v důsledku stavebních prací.
Doplňuji:
Oprava: chlapi

anonym

já mám svou oblíbenou značku a bohužel už taky nějakou vrásku tak občas si udělám masku,

Čarodějnice

Já bohužel nemám na žádnou proceduru čas tak že mýdlo froté ručník a hotovo.Na obličeji nesnesu mimo mýdla a vody nic.

iceT

Bohuzel nepravidelne pouzivam myci cistici gel,obcas nejakou masku. Pro zmenu nesnasim kremy.

Yenjik

Ne.
Nic.

ReHu

>Čarodějnice – nedalo mi to a změřila jsem čas věnovaný péči. Necelé 4 minuty.
A protože již nejsem žádné mládě, krom zmiňovaných 3 základních kroků používám navíc oční krém a regemnerační emulzi potlačující tvorbu vrásek.

ReHu

iceT – já mám pleť mastněší, takže používám emulze. Záleží na té které značce. Ty kvalitnější jsou velmi dobře roztíratelné (krémy i emulze či gely) a stačí opravdu malé množství. Je to o tom, si výrobek vyzkoušet a najít ten vyhovující 🙂.