Zlatý

Pečujete o svou pleť pravidelně? Tak jak se má? Nebo pouze sem tam nějaký krém?

Neptám se na značku.
Doplňuji:
Jsem ráda, že se ozvalo i pár mužských. Ani jsem s tím nepočítala :-).
Ale myslím, že muži to nemají jednodušší, pouze si to jednodušší dělají. Mají sice většinou "drsnější" pokožku, ale stejně to je pokožka, která je orgánem, je složená z buněk atd. Čili také potřebuje záklasdní ošetření. Proto jsou také pánské přípravky :-).
A také vězte, že základem jsou 3 kroky.
Vyčištění - tonizace (tím se pleť dočistí a připraví se na výživu) - ochrana přes den, výživa na noc.
Vždy mě překvapí, když některé ženy nanášejí výživný krém na nevyčištěnou pleť.
A také, když něvěří, že voda pokožku vysušuje.
Jsem ráda, že někdo používá oční krém, kde je pleť nejjemnější a potřebuje special péči. Ale lépe je 2* denně :-).
A hlavně, nezapomeňte na pravidelnost. Použití i kvalitního přípravku občas je pouze pro dobrý pocit:-). Neplatí pro masky - ty se používají pravidelně občas :-).
Díky všem :-).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já pravidelně. Večer si pleť vyčistím pleťovou vodou s ženšenem (je bez alkoholu) a poté si dám noční krém. Někdy si i před spaním dávám pleťové masky. ;-)

Ráno si dám výživný krém a na oči krém proti vráskám. Sice je nemám moc výrazné, ale už nějaké jsou.

Další odpovědi:

Zlatý

Už léta používám Mandlový krém a jsem sním spokojena a pečuji o celé tělo,no jinak to ani nejde..

Zlatý

Ano pečuji v koupelně vždy trávím 15 minut .

Bronzový

Ano pravidelně používám pl.mléka, vody a krémy a sem tam nějakou tu masku,např.z banánu s jogurtem a medem,nebo z droždí a mléka-ta dělá úplné divy.Hotové masky z drogerie nekupuju.

Bronzový

Na pleť používám jen vodu a mýdlo. My chlapy to máme jednodušší :-) I když vím, že i někteří muži, metrosexuálové, se mohou s ženami v kosmetice měřit.
Krém používám, jen když má pokožka strádá (většinou na ruce), třeba v důsledku stavebních prací.
Doplňuji:
Oprava: chlapi

já mám svou oblíbenou značku a bohužel už taky nějakou vrásku tak občas si udělám masku,

Pokročilý

Já bohužel nemám na žádnou proceduru čas tak že mýdlo froté ručník a hotovo.Na obličeji nesnesu mimo mýdla a vody nic.

Zlatý

Bohuzel nepravidelne pouzivam myci cistici gel,obcas nejakou masku. Pro zmenu nesnasim kremy.

Ne.
Ne.
Nic.

Diskuze k otázce

Zlatý

ReHu

>Čarodějnice - nedalo mi to a změřila jsem čas věnovaný péči. Necelé 4 minuty.
A protože již nejsem žádné mládě, krom zmiňovaných 3 základních kroků používám navíc oční krém a regemnerační emulzi potlačující tvorbu vrásek.

Zlatý

ReHu

> iceT - já mám pleť mastněší, takže používám emulze. Záleží na té které značce. Ty kvalitnější jsou velmi dobře roztíratelné (krémy i emulze či gely) a stačí opravdu malé množství. Je to o tom, si výrobek vyzkoušet a najít ten vyhovující :-).

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.