kudy

Pečovatelský příspěvek

Doplňuji:
dobrý den chtěl bych se optat jsem v in.důchodu a zažádal jsem si o pečovatelský příspěvek mohl bych vědět pokud mi to schválí kolik mohu dostat a jak dlouho trvá vyřízení děkuji koudela

Nejlepší odpověď
BENYTA

Ty příspěvky jsou stupnované od – 2000, pak 4000,pak 8000 a poslední 11 nebo 12000-to už je ležící pacient.Žádala jsem jedné babičce v roce 2008,dosáhla dost bodů,mělo to být určitě na 2. stupni,možná na 3., /4 nebo 8/,nakonec nedostala nic,protože měla vysoký důchod /přes 10000kč/.Čekaly jsme přes 3 měsíce.

Další odpovědi
člověk

PROŽE NEMÁME PODKLADY,TAK SOCIALKA