Drap

Pečete velikonočního beránka ? A z jakého těsta ?

Doplňuji:
U nás letos zvítězilo tvarohové těsto. A beránek je přímo skvělý

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,peču-z piškotového těsta v beránčí formě a s hrozinkovýma očičkama…:D

Další odpovědi
quentos

Ne, u nás se pečou domácí koblihy a mazec. Teda mazanec :{D> ta vypadnuvší slabika nebyl záměr. To je jinší žrádlo ;{)>

anonym

Letos nepeču, ale jinak podle chuti – buď z piškotového, nebo z třeného těsta.

Damiana

Nepečeme, ale dnes jsme měli k snídani v hotelu vynikajícího tvarohového. Těsto bylo nádherně jemné a šťavnaté. Dělám takto bábovku, ale dávám do ní ještě rozinky.
Já na sladké (kromě zmrzliny!) nejsem, ale maminka dělává beránka z různých těst – třeba na makovec nebo z perníkového (stejně jako vánoční rybu). Letos pekla třeného, ořechového s polevou z bílé a tmavé čokolády. 🙂
Doplňuji:
Vynikající viď Drápe? Tak to mám radost, že máme stejné chutě.

50centes

Jo z babovkovýho­.A ty????

ondra07

Právě jsem dal péct bábovku, asi před 10ti minutama :))
Těsto normální, pol.mouka, 3 vejce, kypř.pr., cukr, olej… + citr. kůra. :)
Snad se to povede a jinak beránka máme z obchodu…

hanulka11

recept jako na olejovou bábovku – máme nejradši
Doplňuji:
pekla jsem vánočku na vánoce z tvarohového těsta – byla skvělá -všem moc chutnala

WeeBear

Beránka bohužel, nemám formu.
Uvažovala jsem o mazanci, nakonec jsem se ale rozhodla pro kynuté velikonoční věnce s rozinkami a mandlemi.
Jinak beránka jsme vždy dělali z olejového těsta. 🙂

Elile

Ano pekla jsem, jednoduchý hrnkový recept :) Těsto je podobné jako například na bábovku :)