Avatar uživatele
mechanka

Pečete už vánoční cukroví?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? aramah, johana 56, hanny 2, Heřman před 4525 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Ano

Dnes jsem pekla perníčky a zítra je s dětmi nazdobíme a pak upeču vanilk.rohlíčky. Postupně pak další a další cukroví..
Voní to po bytě ještě ted… Syn perníčky zbožnuje,nevím,jes­tli do Vánoc nějaké zbydou..
Letos to vypadá,že stihnu vše,co je potřebné okolo Vánoc a to by se mohlo odrazit i na cukroví.. I když mám hodně starostí,pekla jsem v klidu,v poho­dě,vychutnám si to s dětmi…
V loni jsem měla obrovský shon,vše jsem dělala na poslední chvíli a byla jsem akorát nervní a na to se můžu vyprdnout. Chci si co nejvíc užít atmosféru.
Všem přeji,at se cukroví zdaří a klidně provokujte a posílejte fotečky 🙂 Já to neumím,leda bych poprosila dceru…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Ne

Cukroví mám objednané,nechci se honit a nervovat,ani s úklidem to nepřeháním.Chci si užít předvánoční čas jinak – půjdeme s přáteli na vánoční trhy,něco si dát dobrého,povykládat o životě,zasmát se,nasát atmosféru vánoc a v klidu koupit nějaké dárečky.Akorát dělám každý rok perníkovou chaloupku s ježibabou a černým kocourem,dříve pro děti,teď pro vnoučátka – potom pošlu fotečku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Ne

Ne ani stím nehodlám začínat.
Obědnám si jako každým rokem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ne

ne sestra si objednala, tak se přiživím, říkala, že mi dá, prý by to nesnědli..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Ne

Ne. Už nepečeme, máme hotovo. Do svátků (pokud vydrží nápor mlsounů) se musí dílo dostatečně uležet a dojít té správné konzistence a chuťové harmonie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Ne

Momentálně se chystám péct dorty – ne, nezbláznila jsem se, ale čekají nás narozeniny obou dcer, starší 10 – pozve si 10 dětí a chce dort ve tvaru kytary, mladší budu dělat dort – panenku (s barbínou, dort budou vlastně šaty).
Letos to nějak nestíhám, pravděpodobně ho nakonec koupím, doma udělám jen 2–3 druhy, aby si pečení užily dcerky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Ano

Jsem ráda že nejsem sama.Vždycky si připadám jako blázen,když v polovině listopadu řeknu,že peču.Ale to peču Zázvorky a ty chtějí asi 6 týdnů na uležení.Takže ano peču a ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petka

Ano

Ano, začínáme zítra, s vanilkovýma rohlíčkama. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Ano

Dávám ano, byť ještě nemám napečeno. Ale tenhle týden už jdu na zkušební dávku perníčků, podle receptu od hanulky11 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Ne

Ale péct cukroví začíname až od 15. – 20.prosince.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tíšek99

Ne

Za pár dnů bude dům celej provoněnej :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Ano

teda vlastně už máme nakoupíno a do konce týdne začínáme

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Markéta S.

Ano

Peču.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek