Pokročilý

Pečete dorty na zakázku?

Jestli se tu najde někdo takový, kdo dělá dorty na zakázku, chtěla jsem se zeptat, kolik si přibližně účtujete za práci na dortu? Mám teď dělat první dort na zakázku a nějak nevím, kolik si říct..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Není dort jako dort. A ty nepíšeš jaký.
Může být pouze 1 patrový a trochu ozdobený nebo 2 či 3 patra potažený hmotou (jakou?) a ozdobený pracně.
Já nechala loni dělat mamce k 70 a stál celý asi 800. Byl velký patrový a ozdobený čísly a kytičkami. Bílo fialový. Skoro jsem ho neunesla. A všem doma také chutnal. Což je také důležité. Když hezky vypadá a pak se nedá jíst ... :-(

Další odpovědi:

Zlatý

Bohužel dorty nepeču. Před nedávnem mi dělala dort jedna známá a kromě surovin chtěla za práci 200Kč.

Zlatý

Má žena je peče a za 1 kg dortu si bere 220 Kč .
Doplňuji:
Dorty, které pekla má žena, jsou označeny jako " od Majky " !

http://www.toprecepty.cz/…

Zlatý

Jasně. Manžel si "pískne" a já už sázím korpus do trouby a patlám krém!:-D
(Odměnu si vybírám po svém...)

Ale manželka známého má cukrárnu a vyrábí fantastické, docela velké dorty. Jsou to jen určité typy, hodně náročné na kvalitní, výběrové suroviny, počítá si za jeden v průměru kolem tisícovky. Říká, že jen sehnat tu odpovídající čokoládu, vanilku, koření, bio máslo, určitý druh cukru a mouky - to je tady pořád docela složité. Vyrábí si sama domácí marmelády a sirupy pro náplně, polevy... Žadné polotovary. Kdysi jsem ochutnala, má je fakt dobré. A vypadají elegantně.:-)

Bronzový

Ne, sežeru to vždycky sám.

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Barbakane, Majka by si zasloužila nominaci :-). Ta cena se mi zdá neúměrně nízká, vždyť přece každý dort je originál a je tam i velká pracnost. Moc Majce fandím, ale zdražit by měla :-)

Zlatý

barbakan

Sůwo, díky za fandovství, ale s cenou nahoru nechce jít i když ji to také říkám. Prý na vesnici lidé mívají hlouběji do kapsy.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.